SZOKUJĄCA INFORMACJA! EWA BRAUN NIE UMARŁA!?

Naukowe dochodzenie historyków prowadzi do zaskakujących wniosków – kochanka Hitlera, Ewa Braun nie popełniła samobójstwa!

Ewa Braun to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci XX wieku. Świat z pewnością nie usłyszałby niczego nadzwyczajnego o tej niemieckiej sprzedawczyni, gdyby nie fakt, że została kochanką i partnerką samego Adolfa Hitlera.

Przywódca III Rzeszy wybrał ją na panią swego serca, gdy miała 17 lat i razem z nią popełnił rzekomo samobójstwo w 1945 roku, w Berlinie. Ale czy tak było faktycznie? Wyniki badań  historyków wskazują na to, że wcale tak być nie musiało. Czy Ewa Braun żyła nadal po klęsce III Rzeszy?

Para jak z dziwnego obrazka

Ewa Braun nie pasowała do Adolfa wizualnie. Była ładna, wysportowana, szczupła. Łączyło ich zamiłowanie do hodowli psów oraz lekko perwersyjne podejście do tematów seksu i nagości. Ewa lubiła pozować nago i ogólnie spędzać czas nudystycznie, najlepiej gdzieś nad brzegiem jeziora.

Hitler był niskim i niebyt urodziwym mężczyzną, ale zaimponował Ewie władzą i charyzmą. Przy nim czułą się doceniona i miała zapewnione pełne zaplecze finansowe. Dzisiaj nazwalibyśmy to po prostu sponsoringiem. Przy Adolfie Ewie niczego nie brakowało. Żyła dostatnio i liczyła, że III rzesza opanuje cały świat, wtedy też ona zostanie jego cesarzową. Hitler miał bardzo ciężki charakter, co jego kochance i konkubinie, raczej chyba nie przeszkadzało.

Upozorowane samobójstwo

Dyktator wiedział, że przegrywa. Sromotna klęska III Rzeszy następowała nieuchronnie. Hitler zdecydował, że wraz z Ewą popełnią samobójstwo, w jego berlińskim bunkrze. Wcześniej wzięli ślub. Ich rzekome ciała, zawinięte w koce, polano benzyną i spalono. Jednak czy tak wielki dyktator, o chorobliwie rozbudowanym ego, chciałby, aby jego szczątki w taki sposób zbezczeszczono? Czy Ewa zgodziłaby się na dobrowolne odebranie sobie życia? Według rewelacji zwartych w książce pt. „Szary Wilk: ucieczka Adolfa” to wszystko po prostu nie wydarzyło się. FBI także powątpiewa w samobójstwo pary kochanków.

CZYTAJ DALEJ

8 KOMENTARZE

  1. To zupełnie pewne że ta para spokojnie sobie wyszła z bunkra przejściem do metra – istnieje ono zresztą po dzień dziesiejszy – potem tunelem metra do samego lotniska Tempelhof – i droga wolna !! na dwa dni przed domniemaną śmiercią tej pary w bunkrze pojawiły się dwie postacie – łudzaco podobne do Hitlera i jego partnerki , i to pewno ich zastrzelono i potem spalono zwłoki !!!

  2. Niesamowite odkrycie……hmmm……z tego co czytałem to już jakiś czas temu stwierdzono ponad wszelką wątpliwość,że ciało kobiety znalezione w ogrodzie Kancelarii Rzeszy nie było ciałem Ewy Braun.

  3. A co z Geobbelsem, czy poświęciłby żonę i dzieci, czy ktoś ich wszystkich zabił? Czy możliwe jest, że nie wiedział o rzekomym samobójstwie Hitlera?

  4. Tak. Żyli w twierdzy strzeżonej przez wartowników ale udało im sie zasymilować ze społeczeństwem… Tak. Bardzo.
    Poziom tego artykułu jest śmieszny.
    Tekst o sponsoringu raczej tez nie przemawia, ale jak było faktycznie z Ewą – tego sie nie dowiemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here