UPIORNA HISTORIA CZŁOWIEKA Z DRUGĄ TWARZĄ! TO NIEPRAWDOPODOBNE!

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak to jest mieć dwie twarze? Historia pewnego szlachcica przybliży z pewnością tę kwestię. Nie dość, że urodził się z dwoma twarzami, to jedna z nich szeptała mu stale przerażające słowa. Niewiarygodne? A jednak możliwe!

Niezwykła historia Edwarda Mordrake’a

Z pozoru nic nie zapowiadało tego, że kolejny potomek szlachetnego rodu Mordrake’ów, stanie się potworem w ludzkiej skórze. Jednak Edward, już jako niewolę, budził grozę i postrach. Urodził się z drugą twarzą z tyłu głowy. Ten fenomen budził powszechne zainteresowanie, ale i straszliwą odrazę. Ludzie bali się go i uciekali na jego widok. Ale, jak się okazało, to nie było najgorsze.

Moja twarz mówi do mnie

Edward doświadczał dziwnych omamów słuchowych. Okazało się, że jego głowa nocami szeptała mu dziwne i okropne historie, związane z piekłem i jego czeluściami. Mordrake oszalał, miał koszmary i czuł się osaczony. Z racji tego, że nie mógł fizycznie uwolnić się od swego prześladowcy, popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. Opływał w luksusie, a jednak jego życie skończyło się nader tragicznie.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here