„Dziewczyna z sąsiedztwa”. Mordercy w wieku 11-12 lat! To zdarzyło się naprawdę! Poznaj prawdziwą historię Sylvii Likens

Prawdziwy horror

Jednak prawdziwy koszmar dziewczyny zaczął się, gdy Baniszewski nakryła Sylvię śpiącą w jednym łóżku z chłopcem. Wybuchła awantura, że nastolatka będzie w ciąży. Mimo, iż do współżycia nie doszło, kobieta wmówiła dziewczynie ciążę, którą postanowiła przerwać kilkakrotnie kopiąc dziewczynę w krocze. Późniejsza autopsja ujawniła przerażające okaleczenia organów płciowych Sylvii.

Pani Baniszewski chciała aby wszyscy znienawidzili Sylvię, opowiadała dzieciom sąsiadów, że jej podopieczna jest zła i namawiała je do ukarania dziewczyny. Nastolatka czuła się napiętnowana krążącymi na jej temat plotkami, zwłaszcza tymi dotyczącymi rozwiązłości. Żeby odreagować, mogła rozsiewać podobne plotki o innych dziewczynach, choć z drugiej strony bardziej prawdopodobne jest to, że stała za tym Gertrude, która chciała jak najbardziej zniechęcić ludzi do Sylvii.

Pani Baniszewski zmuszała również siostrę Sylvii, do zadawania jej ciosów. Gdy za pierwszym razem dziewczynka odmówiła, Gertrude z całej siły uderzyła ją w twarz. Później praworęczna Jenny „biła” siostrę lewą ręką, żeby nie zrobić jej krzywdy.

Kolejna fala upokorzeń spadła na dziewczynę, gdy ta ukradła strój na w-f. Zrobiła to, gdyż bez niego nie mogła uczęszczać na zajęcia, a na zakupienie go przez opiekunkę nie mogła liczyć. Karą za kradzież było przypalenie palców oraz dotkliwe pobicie. Od tej pory dziewczyna nie mogła również chodzić do szkoły. Wkrótce przypalanie stało się ulubionym sposobem karania dziewczyny, a do jej torturowania przyłączała się coraz większa liczba dzieciaków z sąsiedztwa.

Gertrude Baniszewski

Dzieciaki z sąsiedztwa pomagają Gertrude

Okrucieństwo Gertrude rosło wraz z ilością dzieci, które przychodziły patrzeć na tortury. Pewnego dnia zmusiła podopieczną do zdjęcia wszystkich ubrań. Dziewczyna posłusznie wykonała polecenie i naga stanęła przed rodziną. Wtedy pani domu brutalnie wsadziła jej pustą butelkę do pochwy. Jakis czas po tym Sylvia zmoczyła łóżko, prawdopodobnie z powodu ciągłego strachu, w jakim żyła albo jej podbrzusze było już tak zmasakrowane, że nie była w stanie utrzymać moczu. Od tej pory Sylvia miała mieszkać w piwnicy.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here