„Dziewczyna z sąsiedztwa”. Mordercy w wieku 11-12 lat! To zdarzyło się naprawdę! Poznaj prawdziwą historię Sylvii Likens

W tym samym czasie oprawcy wymyślili nową zabawę. Wiązali dziewczynę, napełniali starą wannę wrzątkiem i wrzucali do niej, aby „obmyć” z grzechów, wielokrotnie nacierali ją również solą, by ta potęgowała ból otwartych ran. Od tej pory ofiara prawie ciągle była naga. Dzieci wymyśliły kolejną torturę. Oprócz rutynowego już bicia, kopania, podpalania i kłucia nagiej dziewczyny zaczęły jeszcze spychać ją ze schodów. Gdy Sylvia spadła, musiała wejść na górę i ponownie ją spychano. Rodzina Gertrude zmuszała także Sylwię, by zjadała odchody i piła mocz.

Śmierć ofiary

Ostatnie dni dziewczyny były prawdziwym horrorem, była zmuszana do wkładania butelki w pochwę, striptizów oraz wypalono jej wyżej wspomniany napis. Gertrude planowała wywieźć dziewczynę do lasu lub na wysypisko i tam ją porzucić, aby odsunąć od siebie podejrzenia kazała napisać jej list, który miał wskazywać na jej ucieczkę. Jej plan nie doszedł jednak do skutku, gdyż kilka dni po potwornym okaleczeniu organizm dziewczyny nie wytrzymał i zmarła. Ustalone przyczyny śmierci to obrzęk i wylew krwi do mózgu, szok związany rozległymi poparzeniami skóry i wycieńczenie. Dziewczynka była także skrajnie niedożywiona.

Gdzie się podziała sprawiedliwość?

Kara za tak brutale morderstwo może szokować. Gertrude Baniszewski uznano winną morderstwa pierwszego stopnia i skazano na dożywocie, jednak na wolność wyszła już po 20 latach. Paulę, córkę Gertrudy i jej główną pomocnicę uznano winna morderstwa drugiego stopnia, lecz już po kilku latach wyszła z więzienia.

Młodsi oprawcy John Baniszewski, Coy Hubbard i Richard Hobbs również zostali skazani za morderstwo. Wszyscy spędzili 18 miesięcy w ośrodku dla niepełnoletnich przestępców. Zrezygnowano z oskarżeń w stosunku do Stephanie Baniszewski, Anny Siscoe, Judy Duke, Randy Lepper i Mike’a Monroe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here