Matka Boża a wojny XX wieku! Czy to była ingerencja boska?!

Bitwa warszawska, II wojna światowa, zimna wojna pomiędzy Związkiem Sowieckim, a Stanami Zjednoczonymi… co łączy te wszystkie wydarzenia? Jak utrzymują katoliccy badacze proroctw i objawień jest nią nie kto inny jak osoba Matki Bożej! Czy to możliwe, żeby ingerencja boska za pośrednictwem Maryji wpływała na losy najważniejszych wydarzeń XX wieku?! Okazuje się, że są do tego solidne podstawy!

 

Przez trupa białej Polski do serca Europy! 

 

Ataki rosyjskie na Polskę nigdy nie były korzystne dla naszego kraju ale kiedy u wrót Warszawy w 1920 roku stanęli bolszewicy sprawy miały się jeszcze gorzej niż zwykle! Młoda II Rzeczpospolita, z naprędce zorganizowanym wojskiem musiała przeciwstawić się całej potędze bolszewickiej Rosji! Komuniści byli pewni swego. Armia Czerwona liczebnie przeważała nad Wojskiem Polskim. Plany ich zakładały szybkie podbicie Polski i szerzenie krwiożerczej rewolucji po samą Lizbonę! Polacy jednak zwyciężyli i uratowali Europę! Jak do tego doszło skoro szanse były nikłe?! Marszałek Piłsudski, który podczas oblężenia stracił wszelkie nadzieje i salwował się ucieczką miał później powiedzieć do ks. kard. A. Kakowskiego:

 

„Eminencjo, ja sam nie wiem, jak myśmy te wojnę wygrali”

 

Takich rozterek nie mięli jednak pobożni warszawiacy! Jak się okazuję w przeddzień ostatecznego starcia w Warszawie, na Jasnej Górze i w całej Polsce odprawiane były modły o wstawiennictwo Matki Bożej! Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie zjawiska nadprzyrodzone relacjonowane przez późniejszych jeńców bolszewickich. Załamani nerwowo sołdacy przysięgali, że nad Warszawą unosiła się niebiańska Caryca „Matjer Bożja”! Miało to mieć miejsce dwukrotnie. 14 sierpnia do objawienia doszło w okolicach Ossowa. Dzień później pod Wólką Radzyńską, 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Matka Boża miała swoim płaszczem okrywać miasto, odbijać pociski lecące w jej stronę, a wokół niej widniały postacie polskich husarzy! Bolszewicy uciekali, odrzucali broń i prosili po okolicznych wioskach o ukrycie! Tego dnia faktycznie doszło do sukcesów Polaków na całej linii obrony i odbicia utraconych dwa dnia wcześniej pozycji. Na wieść o nich przeprowadzono decydujące kontruderzenie znad Wieprza.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here