TAJEMNICZE PRZYPADKI LUDZI, KTÓRZY TELEPORTOWALI SIĘ Z WIĘZIENIA! – CZY MOŻNA ZNIKNĄĆ Z WIĘZIENIA NA OCZACH WIELU ŚWIADKÓW?

Księga zaginionych

Opowieść o teleportacji więźnia z Polski została opublikowana w książce autorstwa Jaya Roberta Nasha, zatytułowanej: Wśród zaginionych: Anegdotyczna historia osób zaginionych od 1800 r. Po dzień dzisiejszy nikt nie zdołał rozwikłać tej zagadki. Przypuszcza się, iż Diderici faktycznie uciekł, ale utonął w Wiśle lub został zabity podczas pościgu. Możliwe, iż historia o teleportacji miała dodać smaczku całemu opowiadaniu i uczynić tę historię bardziej fascynującą dla czytelników.

Hadad

W latach 40- tych XX wieku nieco podobny przypadek wydarzył się w więzieniu Fort Leavenworth w północno-wschodnim Kansas (USA), gdzie w tajemniczy sposób zniknął osadzony o imieniu Hadad. Był on podejrzany o zabójstwo. Sam więzień uważał się za starożytnego kapłana, który żył 400 lat p.n.e. Był bezczelny i arogancki. Twierdził, że siłą woli potrafi zahipnotyzować strażników i uciec z więzienia. W rezultacie po prostu wyłudził od nich pasek, na którym się powiesił. Podobno wcześniej Hadad widziany był, jak swobodnie spacerował po więzieniu, dokonując teleportacji z zamkniętej celi.

Przypadków więźniów, którzy w tajemniczy sposób uciekli z więzienie jest mnóstwo, ale czy są one prawdziwymi wydarzeniami, czy też próbą zamaskowania nieudolności strażników oraz nieuwagi personelu więziennego? Sami oceńcie. 

Źródło informacji:

http://mysteriousuniverse.org/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here