MASAKRA W JONESTOWN! – TAJEMNICZA ŚMIERĆ 900 OSÓB W GUYANIE!

Jim Jones

Jednego dnia, w zasadzie w jednej chwili umiera jednocześnie 909 osób –  Wstrząsające! A wszystko to za sprawą tylko jednego człowieka.

Dzieci kwiaty

San Francisco, lata 60-te to czasy buntu, wolnej miłości, seksu, narkotyków i sprzeciwu wobec wszystkiego i wszystkich. Hippisi całymi grupami snują się po okolicach. Śpiewają, piją, palą marihuanę i dobrze się bawią.

Dobre czasy dla manipulatorów

Okres ten był także cudownym czasem dla wszelkiej maści manipulatorów i naciągaczy. Wielu ludzi rodzi się z naturalnym talentem do sterowania innymi osobami i wywierania na nich silnego wpływu. Czasem nazywa się to charyzmą, czasem perswazją, a bywa i tak, że jest to zwykłe sterowanie czyimś umysłem. Tanie sztuczki, wielkie słowa i górnolotne hasła, to stara modła, na której swój grunt zbudowało wielu przywódców sekt religijnych. Nie chodzi tutaj o zwyczajne egzystowanie w komunie, ale wciąganie ludzi w wielki przekręt i manipulowanie nimi do tego stopnia,  że sami zainteresowani nie wiedzą, kim w końcu są i co właściwie robią. Niektóre sekty z powodzeniem wykorzystują swoją moc do czynienia zła, wciągają w swoją działalność młodych ludzi, a nawet małe dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here