Niewiarygodna HIPOTEZA! – Czyżby biblijny NOE posługiwał się TECHNOLOGIĄ XXI WIEKU?

Noe

To brzmi nieprawdopodobnie, ale Noe mógł używać komórki i innych nowoczesnych urządzeń! Jak twierdzą naukowcy Noe tak naprawdę, nie był prostym człowiekiem. Przypuszcza się, iż był to pionier nauki i nowoczesnej technologii!

Noe i urządzenia z XXI wieku

Zdaniem tureckiego badacza Yavuza Orneka, Noe nie byłby w stanie przetrwać potopu
z takim zapleczem technicznym, jakie opisane jest na kartach Starego Testamentu. Według naukowca, ocalały z potopu posługiwał się najnowocześniejszą technologią, która umożliwiła mu przetrwanie wodnego pogromu.

Jak sugeruje Orneka, Noe posługiwał się dronami, wieżą komunikacyjną, nawigacją, a nawet telefonem komórkowym. Zamiast wszystkich gatunków zwierząt na arkę zabrał próbki z plemnikami i jajami, które potem zapłodnił metodą in vitro. Według badacza Noe zasilał statek energią jądrową, zaś samą arkę zbudował z metalu i innych hiper – wytrzymałych materiałów.

Solidne podstawy hipotezy

Turecki naukowiec uważa, że nie ma fizycznej możliwości, aby łódź bez napędu, wykonana ze zwykłego drewna potrafiła pokonać  400 – 500 metrowe fale morskie. Zdaniem badacza kolejny dowód na to, że Noe używał urządzeń z XXI wieku,  to fakt, iż, jak głosi Pismo Święte, Noe rozmawiał swobodnie ze swoim synem oddalonym od niego o kilkaset metrów.

Zdaniem Orneka nie było w tym wszystkim żadnych cudów. Noe, aby przetrwać potop wraz z całą rodziną i zwierzętami, musiał wykorzystywać technologię opartą na energii oraz łączach komunikacyjnych. Badacz wysnuwa także tezę, iż Noe znał się na nowoczesnych metodach nawigacji, gdyż z pewnością przez rwące nurty wody nie prowadziły go zwyczajne gołębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here