SENSACJA! AMERYKAŃSKA ARMIA ĆWICZY ŻOŁNIERZY POD KĄTEM PERCEPCJI POZAZMYSŁOWEJ! ŻOŁNIERZE XXI WIEKU CZYTAJĄ LUDZIOM W MYŚLACH!

Zaglądanie w ludzki umysł? Brzmi niczym scenariusz filmu science fiction. Jednak to prawda. Dowodem na to są eksperymenty, w których bierze udział armia USA.

Taktyka wojenna

Na świecie pojawiło istnieje wiele różnych rodzajów broni. Jedne liczą już sobie lata lub całek wieki, inne, to stosunkowo nowe wynalazki. Zasada jest jedna – broń ma nie tylko zabijać, ale skutecznie osłabiać przeciwnika. Poza tym, ma być tania i łatwa w obsłudze. Tak było z gazami bojowymi czy konstrukcją sławnego kałasznikowa.

Wszystkie badania na temat wojskowości potwierdzają fakt, że nikt nie zdołał jeszcze wymyślić broni idealnej. Takiej, do której wyprodukowania i użytkowania nie potrzeba sporej ilości materiału ani części zamiennych. To ważne, szczególnie, gdy działania bojowe prowadzone są kilka tysięcy kilometrów od bazy.

Broń idealna?

Naukowcy od dawna prowadzą intensywne poszukiwania nowego sposobu walki. Jednym z nim ma być percepcja pozazmysłowa. Brzmi dziwnie? Jednak jest to termin naukowy, potwierdzony badaniami. O co tu chodzi? Najprościej rzecz ujmując, percepcja pozazmysłowa pozwala na odczytywanie myśli danego człowieka bez uciekania się do wykorzystywania specjalistycznych urządzeń czy środków przymusu bezpośredniego. Działanie takie odbywa się niezależnie od woli danego człowieka. Po prostu ktoś będzie znał nasze myśli, nawet wtedy, gdy nie będziemy mieli na to ochoty.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here