TAJEMNICZE ZGONY LUDZI ZNIKĄD! – NIE WIADOMO KTO I NIE WIADOMO JAK ZOSTAŁ ZABITY!

Panna Panasoffkee

Kolejnym, tajemniczym denatem była kobieta, znaleziona 19 lutego 1971 roku pod mostem międzystanowym, w wiejskim jeziorze Panasoffkee, w hrabstwie Sumter, na Florydzie (USA). Ciało kobiety nosiło oznaki brutalnego zabójstwa, prawdopodobnie uduszenia. Kobieta najwyraźniej została brutalnie zamordowana – na jej szyi pozostał zadzierzgnięty pas. Osoba ta prawdopodobnie była kiedyś w ciąży. Nie wiadomo co stało się z jej dzieckiem i dlaczego nikt jej nie poszukiwał. Ciało, przed znalezieniem, przez około miesiąc leżało w wodzie. Analiza izotopowa zębów denatki, wykonana po ekshumacji ciała, wykazała, iż mogła być to Greczynka.

Śmiertelny autostop i kobieta w walizkach

Kolejne ciała bez personaliów znaleziono 9 sierpnia 1976 roku, kiedy to natknięto się na zwłoki młodej pary niedaleko wiejskiej drogi w Sumter, w Południowej Karolinie (USA). Obie ofiary zostały zastrzelone. Ich wiek oszacowano na 18 do 22 lat. Z oględzin ciała i rzeczy ustalono, iż miały one na sobie dużą ilość biżuterii oraz markowe ubrania, co wskazywałoby na ich zamożność. Prawdopodobnie osoby te padły ofiarą kierowcy, z którym podróżowały autostopem. Kolejną nieznaną ofiarą była młoda kobieta znaleziona w hrabstwie Carbon, w Pensylwanii (USA), której zwłoki rozczłonkowano i włożono do trzech walizek. Do dzisiaj nie ustalono, kim była i kto ją zamordował.

Niezidentyfikowane ofiary nigdy nie będą mogły spocząć w rodzinnych mogiłach. Nikt nie opłakiwał ich śmierci ani ich nie żegnał. Zostały błąkającymi się duszami, które czekają na to, aż ktoś wreszcie odkryje ich prawdziwą tożsamość i ustali, kim byli ich oprawcy.

Źródło informacji:
http://mysteriousuniverse.org/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here