TO NIESAMOWITE! DŹWIĘK NARZĘDZIEM KONTROLI I MANIPULACJI! ŚCIŚLE TAJNY PROJEKT AMERYKAŃSKIEJ AGENCJI OCHRONY

Badacze twierdzą, że fonia może być użyta do sterowania ludzkimi myślami i kontrolowania ich. Dźwięk w odpowiedniej dawce i natężeniu może pobudzać określone receptory w mózgu i prowokować dane osoby do zachowań autoagresywnych, łącznie z samo okaleczaniem czy próbami samobójczymi. Wyniki badań dowodzą, że za pomocą dźwięku można sterować ludzkim umysłem i podpowiadać mu, co w danej chwili ma robić. Potęga tej broni polega na tym, że człowiek na skutek jej działania, ma wrażenie, jakoby słyszał głosy w swojej głowie. Nie ma pojęcia, że ulega manipulacji z zewnątrz.

Poza tym nie potrafi się przed tym  bronić, bowiem dźwięk wkrada się do jego mózgu i jest słyszalny praktycznie przez cała dobę.

Emitowanie fal radiowych może powodować u ludzi depresje, leki czy nawet próby samobójcze. Jest to zatem doskonała i tania broń masowej zagłady. Lepsza od gazów bojowych czy trudnych do utrzymania w ryzach wirusach czy bakterii chorobotwórczych.

Dźwięk jest możliwy do kontrolowania i przewidywalny. Jeśli jego natężenie skieruje się na określoną populację, to jest prawie pewne, że wywoła on u nich jakieś  pożądane stany zachowań. Wszystko zależy wyłącznie od rodzaju dźwięku. Jeśli ma ona służyć unicestwieniu lub sparaliżowaniu umysłu danego osobnika, to wystarczy dostosować jej częstotliwość oraz natężenie.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here