TO NIESAMOWITE! DŹWIĘK NARZĘDZIEM KONTROLI I MANIPULACJI! ŚCIŚLE TAJNY PROJEKT AMERYKAŃSKIEJ AGENCJI OCHRONY

Poligon doświadczalny

Dowodów na użycie tego typu broni jest wiele. Oficjalnie mówi się, że testy wykonywano do tej pory w warunkach laboratoryjnych, na zwierzętach lub w czasie badań in vitro. Jednakże w historii znajdujemy dowody świadczące o tym, że jest to kłamstwo. Przykładem jest działalność Sowietów, którzy potrafili z pomocą dźwięku przekazać do umysłu danej osoby pewne, wybrane informacje.

Mogły one np. skłonić ją do zabicia siebie lub kogoś, utrzymywać w bezsenności, tworzyć zaniki pamięci lub powodować duże napięcie emocjonalne. Rosjanie w dalszym ciągu badają to zjawisko. Szczególnie interesuje ich sterowanie zachowaniami psychofizjologicznymi człowieka przy użyciu dźwięku. Amerykanie również pracują nad tą tematyką.

Kolejnym przykładem wykorzystania fonii do sterowania ludźmi był strajk przed siedzibą parlamentu brytyjskiego za kadencji Margaret Thatcher. Zebrane tam kobiety protestowały przeciwko umieszczeniu pocisków w Greenham Common. Po pewnym czasie w ich grupie zaczęły się ataki paniki, wiele z nich odczuwało bóle głowy czy lęki. Uważa się, że manifestację spacyfikowano za pomocą emitowanych fal dźwiękowych.

Dźwięk może stać się wkrótce najpotężniejszą bronią a raczej wrócić na pole bitwy, ponieważ jego moc została przecież udowodniona już tysiące lat temu, gdy runęły mury Jerycha.

Źródło informacji: http://mysteriousuniverse.org/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here