TRAGICZNY EKSPERYMENT FILADELFIA! NIEUDANA PRÓBA TELEPORTACJI AMERYKAŃSKIEGO STATKU WOJENNEGO?

Według nieoficjalnych danych, w 1943 roku, przeprowadzono straszliwy eksperyment, w którym to zdrowie i życie straciło wiele osób. Była to nieudana próba teleportacji okrętu amerykańskiej marynarki wojennej. Niestety badania wymknęły się spod kontroli i zagroziły całemu światu.

Ultranowoczesna broń do walki z wrogiem

Amerykanie od dawna pracowali nad metodę umożliwiającą znikanie wielkich obiektów z zasięgu  radarów. Miała to być nowoczesna forma walki z niemieckim najeźdźcą oraz skuteczna broń taktyczna w czasie wojny z japońskim agresorem. Amerykanie uznali, że eksperyment musi się udać, a jeśli tak się stanie, to z pewnością go powtórzą. Naukowcy dzielnie zmagali się z nowoczesną technologią i mnóstwem przeszkód, aż wreszcie, pewnego dnia, udało się! Eksperyment zaplanowano i przeprowadzono w Filadelfii, na statku, „Eldridge”.

Zabawa w Pana Boga

Statek rzeczywiście zniknął z radarów. Amerykańscy naukowcy gratulowali sobie nawzajem tak spektakularnego i jedynego w swoim rodzaju sukcesu. Jednakże cena, jaką przyszło wszystkim zaangażowanym za to zapłacić, była niezwykle wysoka.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here