NIESAMOWITE! Mordercy z wrzosowiska! Mordowali i gwałcili, by umacniać związek!

Po pewnym czasie zawołał ją i pokazał nastolatkę z poderżniętym gardłem. Dodatkowo jej rozdarte ubrania wskazywały na gwałt. Myra bez żadnych oporów pomogła kochankowi zakopać ciało.

 

Ian Brady i Myra Hindley poznali się 16 stycznia 1961 roku w małej firmie chemicznej w Manchesterze. Można by rzec, że dzieliło ich wszystko. W chwili poznania Brady miał 23 lata i dość bogatą przeszłością kryminalną oraz silne skłonności przywódcze, zaś Myra była przeciętną nastolatką lubiąca tańce i muzykę rock’n’roll.

Brandy od najmłodszych lat był zafascynowany Hitlerem. Uważał, że podobnie jak on, został stworzony do wielkich czynów, ta fascynacja powoli zamieniała się w żądzę zbrodni oraz nienawiść do społeczeństwa. Hindley była spokojną, kochającą dzieci i zwierzęta dziewczyną. Jak wiele nastolatek marzyła o nietuzinkowym, przystojnym, ekscytującym mężczyźnie, który całkowicie odmieni jej życie. Pech chciał, że ten ideał upatrzyła w Brady’m. Mimo, że on nie okazywał jej wielu względów, Myra była przekonana, że są dla siebie stworzeni. Jej fascynacja trwała prawie rok, zanim Ian podszedł do niej i zaproponował spotkanie. Tydzień później zostali kochankami. Zakochana dziewczyna była dla tej miłości gotowa zrobić wszystko, nie wiedziała tylko, że jej partner bardzo szybko poprosi o dowód miłości. W mgnieniu oka dziewczyna stała się tak silnie zmanipulowana, że wszystkie dawne poglądy poszły w niepamięć. Ta spokojna dziewczyna już po kilku miesiącach związku spędzała wieczory na słuchaniu przemówień Hitlera. Zgodnie z wolą mężczyzny zmieniła ubrania na bardziej perwersyjne, przestała chodzić do kościoła, wreszcie zaczęła twierdzić, że nienawidzi niemowląt, dzieci i ludzi. W dowód miłości pozowała nawet do bardzo brutalnej pornograficznej sesji, jednak to nadal było za mało dla Iana. W 1963 roku Brady postanowił sprawdzić, jak daleko sięga oddanie Myry. Zaproponował jej napad na bank, aby sprawdzić, jak daleko jest się w stanie posunąć. Nikogo nie zdziwi, że zgodziła się bez namysłu, zdała nawet prawo jazdy, aby móc prowadzić podczas napadu. Jej reakcja utwierdziła Brady’ego w przekonaniu, że czas na ostateczny krok.

Gwałty i morderstwa jako cementowanie związku

W nocy, 12 lipca 1963 roku miało dokonać się całkowite zespolenie ich związku. Na ofiarę chorych fantazji mężczyzny wybrali 16-letnią Pauline Reade. Kiedy ta samotnie szła na imprezę do klubu. Mary udając wielce zatroskana poprosiła ją o pomoc w odnalezieniu rękawiczki, którą rzekomo zgubiła na pikniku na wrzosowisku. Mimo początkowej niechęci dziewczyna postanowiła pomóc i jechać z Mary na wrzosowisko. Podczas poszukiwań dołączył do nich Brady, który w pewnym momencie zniknął swojej kochance z oczu, wraz z nowo poznaną dziewczyną. Po pewnym czasie zawołał ją i pokazał nastolatkę z poderżniętym gardłem. Dodatkowo jej rozdarte ubrania wskazywały na gwałt. Myra bez żadnych oporów pomogła kochankowi zakopać ciało. Znajdowała się pod tak silnym wpływem mężczyzny, że wierzyła, iż ryzyko związane z morderstwem zbliża ich do siebie. Zamiast wyrzutów sumienia, pojawił się dreszcz emocji i podniecenia z powodu wspólnej, makabrycznej tajemnicy. Ekscytacja z tego powodu była tak wielka, że wkrótce para morderców zaczęła planować kolejne zabójstwa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here