Nocny Łowca terroryzuje Los Angeles. Historia Richarda Ramireza. Gwałcił i zabijał w imię Szatana!

28 czerwca 1984 roku doszło do zabójstwa 79-letniej Jennie Vincow. Ciało kobiety znalazł jej syn, Kobieta miała podcięte gardło, a jej ciało było wielokrotnie dźgane nożem. Została również zgwałcona. Policja była wstrząśnięta, ale na kolejny atak musiała czekać, aż rok.
Tym razem czekał na swoja ofiarę na obrzeżach L.A. 17 marca 1985 roku Maria Hernandez wprowadzała samochód do garażu. Wysiadła z samochodu napastnik pojawił się obok niej. Wyciągnął pistolet, wycelował i oddał strzał. Kobieta miała szczęście, gdyż jej rana okazała się niegroźna. Jej przyjaciółka Dayle Okazaki, którą morderca odnalazł w mieszkaniu nie miała już tyle szczęścia, 33-letnia kobieta zginęła na miejscu od postrzału z bardzo bliskiej odległości. roztrzaskana przez pocisk wystrzelony z bardzo bliskiej odległości.

Czapka AC/DC

Przy zwłokach Okazaki znaleziono czarna czapkę, z emblematem hard-rockowej grupy AC/DC. Grupa ta znana jest ze swoich diabolicznych tekstów. Mogło to wskazywać na satanistyczne poglądy sprawcy. Hernandez podała również dość ogólny rysopis sprawcy: wysoki, szczupły, ciemny, być może Hiszpan.
Kolejny atak miał miejsce niecałą godzinę później.Jego kolejną ofiarą padła Tsai-Lian Yu. Kobieta prowadziła swojego Chevroleta, gdy jakiś mężczyzna zmusił ją do zatrzymania wozu. Po chwili wyciągnął ją na ulicę i zastrzelił.
10 dni później. Zamordował małżeństwo Zazzara. Mężczyzna został zabity strzałem w głowę. Jego żona niestety nie miała tak lekkiej śmierci. Na twarzy kobiety wycięte były różne znaki, całe ciało było potwornie zmasakrowane. Jej oczy były wydłubane. Morderca wbił nóż w jej lewą pierś, zostawiając duży ślad w kształcie litery T. Miała również dużo ran na szyi, twarzy, brzuchu i wokół wejścia do pochwy. Policja była wstrząśnięta i obawiała się kolejnych ataków. Nie trzeba było na nie długo czekać.
Kolejnymi ofiarami padli starsi państwo, Harold i Jean Wu. Mężczyzna zginął od strzału w głowę. Jego 63- letnia żona została zaś brutalnie pobita i zgwałcona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here