Potwory zza wschodniej granicy! Zbrodnie, o których nie miałeś pojęcia!

Sasza Spesiwcew
Urodził się 1 marca 1970 roku w syberyjskim Nowokuźniecku. Jego dzieciństwo nie należało do łatwych. Od małego nie miał wzorów do naśladowania. Wywodził się z patologicznej rodziny. Jego ojciec był typem tyrana, bezlitośnie znęcał się nad nim, rodzeństwem i matką.
Spesiwcew jako dorosły mężczyzna postanowił ułożyć sobie życie. Znalazł narzeczoną, z którą chciał stworzyć normalny dom. Postanowił nie powielać błędów swojej rodziny. Na początku nic nie wskazywało, że sielanka zamieniła się jednak w tragedię. Młody Spesiwcew z niewyjaśnionych powodów zamordował swoją narzeczoną. Sąd uznał go za niepoczytalnego i osadził w zakładzie dla psychicznie chorych. Niedługo po tym wypuszczono go, a morderca zamieszkał u swojej matki Ludmiły. Mogłoby się wydawać, że to koniec jego zbrodniczej działalności i może prawdziwy horror nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie fakt, że w 1996 roku sąsiedzi z dołu zauważyli, że rury się zapchały. Wezwali hydraulika, który stwierdził, że źródłem problemu jest kanalizacja w mieszkaniu wyżej. Hydraulik postanowił namierzyć problem, nikt jednak nie otwierał drzwi, mimo iż wyraźnie słychać było czyjąś obecność. Hydraulik wezwał milicję, która zdecydowała o wyważeniu drzwi. Gdy już dostali się do mieszkania, przeżyli szok. Wszędzie znajdowały się miski ze szczątkami ciał. W wannie leżał korpus bez głowy, a na kanapie siedziała wpółprzytomna kobieta.
Ustalono, iż tajemnicza kobieta to Olga Galtsewa. Kobieta była wycieńczona i z trudem opowiedziała o torturach jakie przeszła. Zeznała, że wraz z dwiema kobietami zostały podstępem zwabiono do mieszkania. Potem zostały brutalnie zgwałcone i pobite. Jedna z nich zginęła od razu, drugą zagryzł pies Spesiwcewów. Galtsewa została zmuszona do poćwiartowania zwłok koleżanek, by Ludmiła mogła ugotować z nich obiad.
Kobiety nie udało się jednak uratować, po wyczerpujących zeznaniach kobieta zmarła w szpitalu. Po przeszukaniu mieszkania znaleziono pamiętnik, w którym opisane były inne zbrodnie matki i syna. W sumie mordercza para zabiła 19 osób. Spesiwcew został schwytany na gorącym uczynku, podczas próby gwałtu kolejnej kobiety kilka godzin później. Skazano go na karę śmierci. Jego matka Ludmiła za współudział dostała dożywocie.

Anatolij Sliwko
Urodził się 28 grudnia 1938 roku. Od lat młodości przejawiał skłonności pedofilskie, jednak były to czasy kiedy nikt nie zwracał na to większej uwagi. By mieć stały kontakt z młodymi chłopcami założył klub Chagrid, do którego zapraszał nastolatków. Spotykał się z nimi pod pretekstem kręcenia filmów w lesie. Nawet wtedy nikomu nie wydało się to dziwne.
14 listopada 1973 roku zaginął 14-letni chłopiec z Niewinnomyssku. Jednak i to nie było wystarczającym powodem do zainteresowania się dziwnym ugrupowaniem. Dopiero, gdy dwa lata później zniknął kolejny chłopiec o imieniu Andriej. Zrozpaczona matka próbowała odnaleźć synka. I od razu zgłosiła na milicję fakt, że chłopiec należy do klubu, w którym nieznany mężczyzna filmuje ich zachowania z dala od cywilizacji. Jednak zeznanie to nie wzbudziła żadnych podejrzeć w milicji. Niechlujnie prowadzone śledztwo nie ujawniło brutalnej prawdy i doprowadziło do śmierci kolejnych ofiar pedofila.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here