Potwory zza wschodniej granicy! Zbrodnie, o których nie miałeś pojęcia!

Do kolejnych zaginięć doszło w 1980 i 1985 roku. Jednak na trop mordercy milicjanci wpadli dopiero przypadkowo. Jeden z chłopców z klubu poskarżył się rodzicom, że wychowawca z klubu źle traktuje dzieci. Zaniepokojeni opiekunowie zadbali o to, żeby informacja trafiła na milicję. Dopiero wtedy mundurowi skojarzyli, że wszyscy zaginieni chłopcy należeli do nietypowego stowarzyszenia. Sliwko został zatrzymany, nie stawiał oporu. Już podczas wstępnych przesłuchań przyznał się do siedmiu zabójstw. Wskazał również miejsca porzucenia zwłok chłopców uznanych za zaginionych.
Psychopata wyjawił, że zabijał, by zaspokoić swoje chore żądze seksualne. Chłopcy byli wielokrotnie gwałceni zarówno przed śmiercią jak i po niej. Sąd nie miał wątpliwości, morderca został skazany na karę śmierci. Wyrok wykonano w 1989 roku.

Aleksiej Sukletin
Aleksiej Sukletin urodził się w 1943 roku. Przez wiele lat pracował jako dozorca na terenie ogrodów „Kaenlyk”, położonych na obrzeżach Kazania. Każdy, kto miał z nim kontakt nie dostrzegał niczego dziwnego. Uważany był za spokojnego, cichego człowieka, nic nie wskazywało na jego psychopatyczne skłonności. Do czasu, aż latem 1985 roku w ogródku na jego posesji przypadkowo znaleziono ludzkie kości. Sprawą od razu zainteresowała się milicja. Specjalna grupa funkcjonariuszy zaczęli dokładnie przeszukiwać teren. Niedługo potem dokonali makabrycznego odkrycia, na terenie ogrodu znaleźli, aż cztery worki, w których były kości należące do siedmiu osób.
To jednak nie był koniec makabrycznych znalezisk. W mieszkaniu Sukletina znaleziono przetopiony ludzki tłuszcz oraz rzeczy osobiste zamordowanych osób. Wszystkie znaki i dowody wskazywały, że to Sukletin jest psychopatycznym zabójcą. Potwierdziły to jego zeznania na komisariacie.
Podczas przesłuchania oskarżony przyznał, że wraz z dwoma wspólnikami – Madinem Szakirowem i Anatolijem Nikitem – zamordowali siedem młodych kobiet. Ciała poćwiartowali, a szczątki ludzkie sprzedali na pobliskim bazarze jako mięso pochodzenia zwierzęcego.
Sąd Najwyższy Tatarstanu postanowił skazać Sukletina na najcięższy wymiar kary. Kanibal został zastrzelony w 1994 roku. Zaś jego wspólnicy dostali po 15 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here