Przerażający morderca i pedofil! Na sumieniu może mieć nawet 300 chłopców!

Luis Alfredo Garavito Cubillos jest seryjnym mordercą z największą udowodnioną liczbą ofiar. W latach 1992-1999 zamordował około trzystu dzieci w wieku pomiędzy 8 a 13 lat, a poza jednym chłopcem, który miał lat 16. Wraz z Pedro Alonso Lopezem zasłużyli na znamienne miano „Potworów z Kolumbii”.

Garavito miał stały plan działania. W ciągu dnia wabił dzieci pochodzące z niższej warstwy społecznej w oddalone miejsca z bujną roślinnością. Morderca obiecywał im wynagrodzenie za łatwą pracę, używki lub słodycze. Kiedy udało mu się zwabić dziecko związywał je, torturował, gwałcił i zabijał przez podcięcie gardła lub całkowitą dekapitację.

Nawet po jego aresztowaniu, nie od razu udało się powiązać go ze wszystkimi popełnionymi zbrodniami, był jak kameleon, często zmieniał miejsca zamieszkania i pracę. Zmieniał także fryzury oraz przybierał fałszywe nazwiska. W lutym 1998 roku, nieopodal miasta Genua odkryto dwa nagie chłopięce ciała. Następnego dnia, kilka metrów dalej, odkryto trzecie ciało w stanie zaawansowanego rozkładu. Wszystkie ofiary miały związane ręce. W okolicy odkryto wiele śladów krwi oraz nóż.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here