Przerażający pedofil i sadysta! Marc Dutroux terroryzował Belgię. Jego zeznania obciążyły elity. Potworna historia jednego z najokrutniejszych przestępców w historii

Urodzony 6 listopada 1956, Dutroux był najstarszym z pięciorga dzieci. Jego rodzicami było dwoje nauczycieli. Zatem dzieciństwo mężczyzny nie wskazywało, że może on skończyć jako jeden z najokrutniejszych przestępców w historii. W wieku 22 lat ożenił się, jednak małżeństwo rozpadło się.

Następnie związał się z Michelle Martin, która równie zdegenerowana jak on. Na swoim koncie już wtedy miał wiele przestępstw, ale to czego dopuścił się później mrozi krew w żyłach.

Pomimo, że był bezrobotnym elektrykiem radził sobie całkiem nieźle, sprzedając kradzione samochody. Posiadał siedem domów w Belgii, z których większość stała pusta, do czasu, aż rozpoczął swoją nową działalność przestępczą. Trzymał w nich bowiem porwane przez siebie dziewczyny, które potem sprzedawał np. producentom filmów pornograficznych. Zajmował się też ich sprzedażą do domów publicznych w całej Europie.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here