UWAGA! LUDZIE NAPRAWDĘ TO JEDZĄ! Najokrutniejsze dania świata [DRASTYCZNE ZDJĘCIA I VIDEO]

To wprost niewiarygodne co potrafią zjeść ludzie. Te dania przyrządzane są w okrutny sposób, bez najmniejszej litości dla spożywanego zwierzęcia. Większość z nich jest cały czas dozwolona przez prawo.

 

Dogorywająca żaba

Tzw. „Żabie sashimi” serwowane jest w japońskiej restauracji na sławnej ulicy „Memory Lane”. Owiana złą legendą ulica kiedyś służyła jako miejsce sprzedaży ludzkich organów. Dziś można tam kupić dania takie jak wspomniana żaba, „pijane” krewetki czy gotowany na żywo żółw.

„Żywa żaba” jest okrutną potrawą. Specjalny hodowca dostarcza żabę do restauracji. Potem utrzymywana jest ona przy życiu do momentu zamówienia z menu przez zainteresowanego klienta. Szef kuchni zadaje jej wtedy kilka szybkich cięć nożem. Z rozciętej żaby wypływają jej wnętrzności. Cała sztuka polega na tym by żaba nie zdechła przed jej zaserwowaniem.

Dogorywający płaz podawany jest na talerzu z lodem, w sosie sojowym oraz plasterkami cytryny. Niektórzy z klientów, życzą sobie, żeby dodawano do niej liście sałaty, w które owijają odcięte części żaby.

W momencie, gdy klient restauracji zaczyna jeść żabę ta jeszcze się porusza. Desperacko walczy o życie zanurzona w kostkach lodu i cytrynie. Wypływają z niej wnętrzności. Według zasad, to od nich zaczyna się posiłek. Klient macza kolejne części płaza w sosie sojowym, w tym samym momencie żaba spazmatycznie rusza głową i obdartymi ze skóry nogami. Próbuje uciec z talerza. Po kilku minutach płaz umiera. Głowa nie jest spożywana.

Konsumpcja potrawy przedstawiona jest na filmie poniżej.

UWAGA! DRASTYCZNY FILM

źródło: standardowa licencja Youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here