CO SIĘ DZIEJE? NA JEZIORACH POJAWIAJĄ LODOWE KRĘGI! CZY TO WIADOMOŚĆ OD KOSMITÓW?

Styczeń 2005 roku. Ontario. Kanada. Odwiedzający okoliczne jezioro zauważyli na nim dziwne kręgi. Ktoś pewnie powie, że to normalne zjawisko atmosferyczne o tej porze roku. Jednak lodowe kręgi powstały jakby ktoś zrobił je z góry – nie było do nich dojścia.

Sygnały od UFO?

Wielu badaczy zastanawia się, skąd bierze się coraz więcej tego typu znaków. Czyżby to działanie obcych cywilizacji z kosmosu, które dają nam do zrozumienia, że nas widzą i obserwują nasze poczynania na kuli ziemskiej. A może to forma ostrzeżenia, że niedługo napadną na naszą planetę i doszczętnie ją zniszczą? Tajemnicze kręgi, koła, okręgi czy kuliste formy są obecnie nie tylko na łanach pól czy pastwiskach, ale również na lodzie. Ktoś pewnie stwierdzi, że to działanie samego człowieka. Jednak naukowcy w to powątpiewają. Bywa, że kręgi są tak symetrycznie skonstruowane i tak równo od siebie oddalone, że żaden człowiek nie byłby w stanie ich wykonać, do tego w tak krótkim czasie. Warto wspomnieć, że powstają one w nocy, gdy widoczność ludzkiego oka jest bardzo ograniczona. Czyżby obca cywilizacja była tak doskonała lub posiadała tak zaawansowaną technikę, że w tak krótkim czasie – jednej nocy – zdołałaby wyciąć tak precyzyjne konstrukcje geometryczne na polu i odlecieć niezauważona?

Kręgi, ale bez dojścia

Kręgi te, to z pozoru nic szczególnego. Zwykle koła zatoczone na lodzie. Ale, gdy przyjrzymy się im bliżej, to możemy wywnioskować, że tak naprawdę nie ma do nich dojścia. Są wykonane jakby z góry. Nie ma śladu obecności kogoś lub czegoś, co mogłoby te kręgi wyryć w tafli lodu. Żaden sprzęt na świecie nie jest w stanie nadlecieć nad zamarźniętą taflę jeziora i wyżłobić w nim tak precyzyjnie wzory, do tego tak cicho. Helikopter spadłby do wody, inne maszyny łatające nie mają takiego oprzyrządowania. Lodołamacze nie rysują tafli tak delikatnie, zaś ślizgacze mają bardzo płaską powierzchnię, co powoduje, że zostawiają na lodzie tylko pasek, nie zaś okręg. Nie ma szans, aby jakakolwiek technika na świecie, nawet ta ultra zaawansowana, dokonała czegoś tak niezwykłego.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here