Miłość aż za grób – NIESAMOWITA historia REINKARNACJI wybranki faraona!

Zjawisko reinkarnacji jest fascynującym tematem. Zwolennicy reinkarnacji przedstawiają historię Dorothy Louise Eady jako główny przykład, że reinkarnacja jest tak samo częścią życia, jak narodziny i śmierć. Historia Dorothy Eady jest interesująca. Urodziła się ona w Irlandii, w styczniu 1904 r. Jej życie zaczęło się od normalnego dzieciństwa. To znaczy – do wieku trzech lat – kiedy doznała strasznego upadku ze schodów i została uznana za zmarłą.

Upadek ze schodów „obudził” jej starożytne wcielenie

Niektórzy twierdzą, że pewnego dnia doszło do cudu, ponieważ Dorota odzyskała przytomność i już w ciągu godziny mogła usiąść w swoim łóżku. Ale Dorothy nie była już tą samą dziewczyną, która spadła ze schodów – jak odkryli wkrótce jej rodzice.

Działo się to w 1908 roku, kiedy państwo Eady po raz pierwszy zauważyli dziwne zachowanie Dorothy. Zamiast zachowywać się jak przeciętne, znudzonego i niespokojnego dziecko, Dorothy zaczęła mieć obsesję na punkcie egipskich galerii. Gdy tylko dziecko ujrzało egipskie artefakty, zaczęło całować stopy posągów!. W końcu usiadła u stóp mumii zamkniętej w szklanej gablocie i odmówiła odejścia od niej. Po tym jak jej matka próbowała ją zabrać z muzeum, Dorothy krzyczała: „Zostaw mnie tutaj, to są moi ludzie!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here