„POSPRZĄTAJ TĘ PIEPRZONĄ PODŁOGĘ!” – JACK FROESE DBA O PRZYJACIÓŁ NAWET PO ŚMIERCI – TAJEMNICZE MAILE Z ZAŚWIATÓW!

Usłyszałeś mnie? Jestem w twoim domu. Posprzątaj te pieprzone poddasze!

Hart był wstrząśnięty, kiedy początkowo przeczytał e-mail. Niemal poczuł, jak robi się blady jak ściana po wiadomości od zmarłego kumpla. Podczas wywiadu przeprowadzonego przez BBC ujawnił także, że odpowiedział na to pytanie, ale nigdy nie otrzymał odpowiedzi. Hart jest przekonany, że ​​istniała bardzo mała szansa, że ​​ktokolwiek poza nim i Jackiem dowiedział się o prywatnych rozmowach między najlepszymi przyjaciółmi. Ale czy aby na pewno żaden z nich nie podzielił się historią z ich dalszymi znajomymi? Tego nie wiemy.

„Wiedziałem, że złamiesz kostkę”  

Tim Hart nie był jedyną osobą, która otrzymała e-mail od Froese. Jimmy McGraw był kuzynem Froese’a i był także odbiorcą wiadomości e-mail z tego samego konta. Tym razem wiadomość była jeszcze dziwniejsza i potencjalnie bardziej niepokojąca. Już w spory czas po śmierci Froese’a McGraw doznał złamania kostki, które to stało się podstawą tej wiadomości e-mail. Tym razem wiadomość brzmiała:

„Hej Jim, jak się masz? Wiedziałem, że złamiesz kostkę. Próbowałem cię ostrzec. Musisz być ostrożny. „

Podczas gdy Tim Hart nie był zachwycony otrzymanym e-mailem, Jimmy był znacznie bardziej zaintrygowany. Daleki od uznania maila za rodzaj złego omenu, McGraw przyjął go w znacznie bardziej pozytywny sposób. Chciał wierzyć, że jego kuzyn wciąż ma „na niego oko”, ale przyznawał sam, że szanse, iż to Froese z zaświatów wysłał e-mail, były niewielkie. McGraw czuł się tak, jakby jego zmarłego kolegę „zmuszano” do życia po śmierci!. Sytuacja była nadal niewyjaśniona i puchł nimb tajemnicy wokół niej.

        Troskliwy Jack pamiętał o przyjacielu nawet po swojej śmierci!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here