SPRAWA „YOGTZE”. CO CHCIAŁ POWIEDZIEĆ ŚWIATU AUTOR TAJEMNICZEJ NOTATKI?

Jurgen Stoll był bezrobotnym technologiem żywności

Tajemniczy incydent

Przez dwie godziny nie było śladu Günthera Stolla, dopóki nie pojawił się około pierwszej w nocy, w domu pewnej starszej kobiety, którą znał od dzieciństwa. Ponieważ było już bardzo późno, ta nie otworzyła mu drzwi i nalegała, by wrócił do własnego domu. Mężczyzna uległ namowom kobiety, ale wspomniał w wielce panice o „strasznych incydentach, które będą miały miejsce dzisiejszej nocy”.

Dwie godziny później te słowa stały się niesamowicie prawdziwe. Około trzeciej nad ranem para kierowców ciężarówek znalazła ciężko uszkodzony samochód Volkswagena w rowie gdzieś przy autostradzie A45. Jeden z owych kierowców ruszył do najbliższej, przydrożnej budki telefonicznej, podczas gdy drugi przeprowadził pobieżne badanie samochodu.

Stoll znajdował się w samochodzie, i nadal żył. Był zupełnie nagi i udało mu się wyznać, że w jego samochodzie znajdowało się jeszcze czterech innych pasażerów, chwilę przed tym, jak znaleźli go kierowcy ciężarówek. Powiedział, że wszyscy czterej uciekli, ale nie byli jego przyjaciółmi tylko obcymi dla niego mężczyznami.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here