SZOKUJĄCE DOŚWIADCZENIA! – KTOŚ NIEMATERIALNY USIŁUJE SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ!

Anioł

To niewiarygodne! Istoty z innego świata dają nam znaki! – Czy otrzymujemy sygnały od Anioła Stróża!

 

Jak mówi Pismo Święte – Aniołowie zostali stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. To gwardia Boga. Jednak ich misją i celem, nie jest tylko posługa Najwyższemu, ale także i wszystkim ludziom.

        Choć wydawać może się to nieprawdopodobne – Anioły pomagają nam na ziemi w codziennym życiu. Jeśli w to nie wierzysz, to postaraj się przypomnieć sobie jakieś dziwne doświadczenie z ostatniego miesiąca. Przypadek, zbieg okoliczności,
a może to było właśnie działanie Anioła?

Anioły są wśród nas

Czasem siedzisz smutny lub masz gorszy dzień. Wszystko się nie udaje i nie jest takie, jak być powinno. Myślisz, że Twoje życie nie ma sensu. Nagle doświadczasz czegoś niezwykłego. Czujesz jakby ktoś położył Ci swoją dłoń na ramieniu. W jednej chwili zmieniasz tok myślenia na optymistyczny. Czujesz, jakby czyjąś obecność. Ale nie jest to intruz czy wróg. To ktoś Ci przyjazny, dobry, ktoś, kto przyszedł Ci powiedzieć – Nie poddawaj się. Jestem z Tobą. Walcz! Wtedy wracają Ci siły witalne, znów masz energię do działania i wyruszasz w kolejną podróż, by stawić czoła nowym wyzwaniom.

Po głębszym zastanowieniu, tak naprawdę, nie wiesz, co się wtedy stało, kto lub co tak bardzo Ci pomogło. Możliwe, iż był to właśnie Twój Anioł Stróż.

Ochrona zdrowia i życia

        Zdarza się, że ktoś traci panowanie za kierownicą i ulega poważnemu wypadkowi lub też zapada na ciężką chorobę. Lekarze są bezsilni. A jednak dzieją się cuda wskazujące, że na tą osobę nie przyszedł jeszcze czas, że musi żyć. Pacjent, wbrew negatywnym wynikom badań –  wraca do zdrowia. Opowiada potem, że doświadczył niezwykłych snów czy wizji, w których Anioł nakazał mu powrót do swoich bliskich.

Czasem jesteś nieostrożny i zamyślony. O mały włos, a wpadłbyś pod rozpędzony samochód czy spadłbyś ze schodów. Jednak jakaś tajemnicza siła Cię powstrzymała w ostatniej chwili i zdążyłeś uniknąć wypadku a może nawet śmierci. Czy to było działanie Twojego Anioła Stróża?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here