TO NIESAMOWITE! MEN IN BLACK TO NIE POSTACIE FILMOWE! SENSACYJNE RELACJE OSÓB, KTÓRE ZETKNĘŁY SIĘ Z OSOBAMI W CZERNI!

Od lat, z różnych stron świata przychodzą komunikaty o spotkaniach z tajemniczymi postaciami ubranymi na czarno, które pojawiają się i znikają w niewyjaśniony sposób. Kim są i skąd przybywają? A co najważniejsze – jaką spełniają misję na Ziemi?

Ludzie w czarnych ubraniach

W relacjach wszystkich osób, które doświadczały spotkania z tymi przerażającymi postaciami, jest jeden charakterystyczny szczegół – wszyscy stwierdzają, że osoby te były ubrane na czarno. Jak twierdzą naoczni świadkowie są  to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ich zamiary nie zostały jednoznacznie ustalone. Nie wiadomo też  czy na pewno są ludźmi oraz w jakim celu się pojawiają.

Lęki Patricii

Przykładem dręczenia przez postacie w czerni są wydarzenia, jakie przytrafiły się mieszkance USA – Patricii. Amerykanka twierdziła, że od czasów swojej wczesnej  młodości spotykała ludzi ubranych  w czarne stroje. Budzili oni w niej grozę i paniczny lęk. Długa peleryna, kapelusz z rondem i brak „ludzkiej twarzy” dowodził, iż nie są to postaci ludzkie, ale, jak twierdziła Paricia – zjawy, duchy lub demony. Kobieta mieszkała w domu, obok którego działy się niewytłumaczalne zjawiska, a jej sypialnia usytuowana była dokładnie naprzeciwko złowrogiego i tajemniczego jeziora. Kobieta od 16 roku życia doświadczała przerażających wizji, w których regularnie nawiedzali ją wysłannicy w czerni.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here