UWAŻAJ W DZIEŃ SWOICH URODZIN! – MOŻE JESTEŚ SKAZANY NA KLĄTWĘ?

Tajemnicza klątwa śmierci w dzień urodzin! Sławni ludzie naznaczeni śmiertelną klątwą!

Bywa tak, że data urodzin (w rozumieniu dzień i miesiąc) jest także datą zgonu. Dlaczego tak się dzieje? Tendencja ta widoczna jest szczególnie u artystów i osób bardzo popularnych. Czyżby ciążyła na nich jakaś klątwa, wrogie działanie sił wyższych? A może los przewrotnie każde im odejść właśnie w dniu, w którym przyszli na świat?

Koszmarny prezent – Śmierć we własne urodziny

Jak wynika z badań śmierć w rocznicę swych urodzin zdarza się dosyć często. Bywa, iż doświadczają tego ludzie bardzo młodzi, którzy dobrowolnie odbierają sobie życie w akcie samobójstwa i data urodzin to dla nich szczególny czas. Samobójcy częściej wybierają rocznicę urodzin, jako dzień odebrania sobie życia, ponieważ ich zdaniem dają w ten sposób dowód ignorancji wobec samych siebie i własnego życia. W praktyce oznacza to nic innego, jak przesłanie, umieram w dniu swych kolejnych urodzin, bo i tak nigdy nie miałem się narodzić lub moje życie od początku nie miało żadnego sensu.  Są także przypadki, gdy jubilat umiera podczas przyjęcia urodzinowego, czasem z upojenia alkoholowego, przedawkowania substancji psychoaktywnych lub w wyniku odniesionych ran np. w czasie bójki, gdy wracał z birthday party nad ranem itp. Ale zdarza się również, że ktoś odchodzi z tego świata w dniu swoich urodzin z przyczyn niezależnych od siebie, w wyniku choroby lub ustania funkcji życiowych. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi na to pytanie udzielili naukowcy.

Efekt urodzinowy

Zdaniem badaczy przyczyną śmierci może być efekt urodzinowy. Co to takiego? Na pewno nie jest to żadna jednostka chorobowa ani wirus z laboratorium. Efekt urodzinowy polega na tym, iż osoba umiera w rocznicę swych narodzin, ponieważ albo tak bardzo wyczerpały ją wcześniejsze przygotowania do uroczystości urodzinowej ( praca fizyczna, stres, brak wypoczynku ) albo też, jako solenizant a jednocześnie osoba chora, nie przyjmowała tego dnia leków.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here