ŻYCIE POD LODEM I TAJNE BAZY NAZISTÓW. JAKIE TAJEMNICE KRYJE W SOBIE ANTARKTYDA?

        Pod lodem mroźnego kontynentu kwitnie bujne życie

Poniżej tego solidnego lodowego arkusza o grubości 1,5 metra panuje temperatura półtorej stopnia Celsjusza , a ów zimny pancerz znajduje się nad tym nietypowym żywym siedliskiem przez dziesięć miesięcy w roku. Pobrany rejestrator dał dodatkowe pomiary zasolenia, tlenu, kwasowości i skutków zmian klimatu, ale naukowcy już teraz śmiało mogą stwierdzić, że stwory zamieszkujące owe okolice są tam względnie bezpieczne i żywotne.

Od czasu do czasu góra lodowa może się przemieszczać i wymazać pechową społeczność, ale to właśnie głównie lód morski zapewnia tym zwierzętom i roślinom ochronę przed burzami, które szaleją nad jego powierzchnią, czyniąc owe podwodne środowisko względnie stabilnym, w którym bez przeszkód, a nawet w chronionych warunkach może rozwijać się różnorodność biologiczna.

        Ziemia Wilkesa stanowi nadal tajemnicę dla badaczy

A może uczeni powinni też zacząć badać kwestię nazistowskich latających spodków?

Grupa pasjonatów zajmująca się odnotowywaniem i analizowaniem przypadków związanych ze zjawiskiem UFO twierdzi, że 12-letni, satelitarny obraz ukazujący ogromną, ciemną plamę pod lodem na wschodnim obszarze Antarktyki, zwanym Ziemią Wilkesa, jest dowodem na istnienie nazistowskiej bazy z okresu II wojny światowej. Baza ta miałaby, lub nawet nadal może być wykorzystywana do testowania latających spodków albo też jest tajną bazą i ziemską kryjówką dla Obcych odwiedzających naszą planetę.

CZYTAJ DALEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here