NIEPRAWDOPODOBNA DIETA URATOWAŁA ŻYCIE LITWINKI! – JADŁA WYŁĄCZNIE PIACH I STAŁA SIĘ ZDROWA?

Piasek

Jeśli uważasz się za znawcę diet i eksperta od kulinariów, to ta historia mocno Cię zdziwi. Pewna obywatelka Litwy odkryła, że jedząc sam piasek może wyleczyć się z wielu poważnych chorób. Niemożliwe? A jednak to się zdarzyło naprawdę!

Dieta mono na topie

Chyba nie ma gwiazdy filmowej lub celebryty, który nie deklarowałby, że jest właśnie na diecie mono. Co to takiego? To model odżywiania oparty tylko i wyłącznie na jednym składniku, który je się na okrągło, przez cały czas trwania danej diety. Była dieta pączkowa, bananowa, dieta tuńczykowa. Jak głosi znane powiedzenie; im dalej w las, tym więcej drzew. Dietetycy prześcigają się obecnie w tworzeniu nowych pomysłów na przyciągnięcie klienta z nadprogramowym bagażem kilogramów. Podobno, wiele gwiazd dzięki zastosowaniu diety mono zgubiło po kilkanaście kilogramów i wyglądają teraz oraz czują się wyśmienicie. Nie nam oceniać właściwości zdrowotne tego przedsięwzięcia, ale są ludzie, którzy wybrali tego rodzaju dietę w dość kontrowersyjnej odsłonie.

Piaskowa Pani

Dzień, w którym 70- letnia Stanislava Monstvilene z Litwy dowiedziała się, ze ma guza mózgu był chyba najtragiczniejszy w historii jej całego życia. Kobieta wiedziała, że czas działa na jej niekorzyść, a guz będzie rósł. Stanislava otrzymała wyrok śmierci. Lekarze nie dawali jej żadnych szans na przeżycie. Wyniki badań były tak złe, że raczej tylko cud mógłby ja uratować. Zamiast czekać na zbliżający się kres życia i cierpieć, ta dzielna kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here