NIEPRAWDOPODOBNA DIETA URATOWAŁA ŻYCIE LITWINKI! – JADŁA WYŁĄCZNIE PIACH I STAŁA SIĘ ZDROWA?

Zamiast  farmakoterapii –  piasek

Stanislava nie wiedziała, co robić, by powstrzymać kolejne stadium choroby i tak zresztą już bardzo zaawansowane. Postanowiła, więc, że spróbuje jeść … piasek. Wzięła do ręki garść piasku i po prostu ją zjadła. Był to akt czystej rozpaczy i desperacji, bowiem konwencjonalne środki oraz wszelkie cuda paramedyczne już zawiodły. Nie pozostało zatem nic. A raczej pozostał… piasek. Od tego czasu kobieta ta żyje wyłącznie na tym pokarmie, jeśli w ogóle można nazwać to artykułem spożywczym.

W przyrodzie też są takie przypadki

Zwierzęta jedzą piasek. Robią tak ptaki, aby oczyścić swój przewód pokarmowy z zalegających złogów i resztek niestrawionego pokarmu. Piasek oczyszcza i odtruwa ich żołądek z nagromadzonych toksyn. Przypadki jedzenia piasku zdarzały się u zwierząt, które zostały skażone np. wskutek wycieku ropy naftowej. Jednak u ludzi taka anomalia nie występuje. Nasz układ pokarmowy nie jest przystosowany do jedzenia czegoś takiego, podobnie, jak nie trawimy ziemi czy innych substancji organicznych.

Porcjowanie

Piaskowa Pani twierdzi, iż je piasek na sucho, to znaczy dodaje do niego wodę, ale nie popija go niczym. Po prostu spożywa mokry piach. Kobieta twierdzi, że jej przewód pokarmowy oraz układy trawienny i wydalniczy przyzwyczaiły się już do tego typu pożywienia i nie ma żadnych dolegliwości z tym związanych. Jej promowanie diety monopiaszczystej to obecnie hit Internetu. W sieci zamieszczane są filmiki, na których Stanislava z wiaderkiem wykopuje swą ambrozję, a potem zjada ją ze smakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here